logo.png

Základní umělecká škola Brno, Vranovská

Hra na elektronické klávesové nástroje

keyboardKeyboard je elektronický klávesový nástroj vybavený automatickými doprovody, generátory rytmů a dalšími doplňky. Na klávesách je možné využívat doprovody s rytmy popových žánrů i klasických hudebních stylů, u nichž je možné nastavit tempo, hlasitost a další zvukové vlastnosti. Na některých modelech je možnost nahrát vlastní skladbu, přidat do skladby další zvukové stopy, propojit ji s jinou skladbou či přidat různé zvukové efekty. Žáci mohou hrát i čtyřručně, což je pro ně zábavnou motivací.

Je nutné, aby rodiče kupovali nástroj až po konzultaci s pedagogem, protože by dítě doma cvičilo na jiný nástroj, než na který hraje v hodinách. V rámci výuky seznamujeme žáky (pokud mají zájem) např. s notačním programem nebo s nahráváním přímo do kláves.

Máte zájem o studium? Podejte si přihlášku, je to snadné!Aktuálně ze školy

24. 9. 2021 Výuka v pondělí 27.9.2021

V pondělí 27.9.2021 bude probíhat vyučování dle rozvrhu.  Ve škole není ředitelské volno.

25. 11. 2021 Slavnostní koncert k 95. založení školy

Termín na Slavnostní koncert školy je stanoven na čt 25. 11. 2021 v 17 h. v Konventu Milosrdných bratří na Vídeňské 7 v Brně. Uslyšíte výkony žáků naší školy, bývalých absolventů, pedagogů a jejich přátel a těšit se můžete i na významné hosty. Přijďte s námi oslavit dlouholetou tradici naší školy.

Rozvíjejte talent svého dítěte

Podat přihlášku ke studiu